ua ru

Курси розвитку мови у Києві

школа розвитку мови Київ

«Говорить могут и дети, но говорить как следует не могут и многие взрослые.»
Ралф Эмерсон
«Говорить могут и дети, но говорить как следует не могут и многие взрослые.»
Ралф Эмерсон
 

Голос і можливість за допомогою його висловлювати свої думки, волю та почуття це найбільший дар кожної людини. Ми розуміємо це лише тоді, коли зустрічаємося з тими, хто його позбавлений або має обмежені мовні здібності. Заїкання, шепелявість, гаркавість, гугнявість, хрипкий голос та різні дефекти мовлення, все це в більшості захворювання голосових зв'язок. Такими випадками в першу чергу займаються логопеди, які досліджують причини хвороби та можливості їх усунення. Однак можна паралельно боротися з такими недугами відвідуючи курси розвитку мовлення, де певні техніки не тільки допоможуть вам набути впевненості в собі, але й дозволять згладити різні голосові дефекти. Багато прикладів можна зустріти навіть в історії знаменитих особистостей. Згадайте, наприклад, заїкання британського короля Георга VI, його постійну та завзяту боротьбу, як з острахом публічного виступу, так і з нервовим заїканням. Чи це не показовий приклад?

Сьогодні курси розвитку мовлення в Києві відвідують не тільки ті, хто не впевнений у собі, закомплексований або бажає виправити особисті мовні дефекти. Все більшу популярність вони знаходять серед тих, хто розуміє всю важливість культури та мистецтва спілкування. Адже в сучасному світі тебе зрозуміють, твоєму слову повірять або твоїм голосом будуть зачаровані лише тоді, коли ти будеш працювати над ним. Часом не настільки важливо, що ти скажеш, а те як ти це вимовиш, використовуючи жестикуляцію міміку та пози. Чисте мовлення, без слів «паразитів», назалізації та зайвого інформаційного навантаження сьогодні цінується набагато більше ніж статус, положення або імідж. Саме тому кожен намагається опанувати цю науку, переступивши всі бар'єри.

Школа розвитку мовлення в місті Києві

Школа розвитку мовлення в місті Києві на своїх курсах навчить вас не тільки мовним технікам, але й відповідній жестикуляції, пластиці тіла. Ви навчитеся працювати з голосом, мистецтву справляти враження за допомогою слова, взаємодії з аудиторією, керуванню мовленням у стресових ситуаціях і ще багато чому, що кардинальним чином змінить ваше життя. Оптимальна комбінація теоретичних знань і їх практичного застосування дадуть вам можливість сформувати стійку мовленнєву навичку. Навряд чи після пройденого курсу ви задумаєтеся про те, де б застосувати отримані знання. Зміниться навіть стиль вашого мислення, який приведе ваше життя до позитивних змін та незмінному успіху!

Інші статті: Техніка мовлення, Постановка голосу