ua ru

Постановка голосу

постановка голосу

Існує думка, начебто постановка голосу – це лише для професіоналів, таких як актори, співаки, викладачі і т.п. Але в сучасному світі люди все частіше цікавляться питаннями постановки голосу для особистих цілей. Це не випадково, тому що ми голосом користуємося скрізь, де можемо, а іноді й там, де не можемо. Голос — унікальний засіб, щоб активно впливати на людей, потужний інструмент для створення результатів у житті.

Постановка голосу дає можливість особистості розвиватися, в тому числі розвивати творчі здібності, поліпшувати фізичне здоров'я, підвищувати якість власної уваги, а також виробляти нові позитивні звички. Такий процес, як постановка голосу має на меті розкрити та розвивати його природні властивості, внаслідок цього голос отримує виразність, красу, глибину, об'єм. Поставлений голос відрізняється значно ширшим діапазоном та насиченістю звучання. Постановка голосу — серйозна робота над собою, над своїми звичками, засвоєними ще в дитинстві.

На сьогодні існують різноманітні методики постановки голосу. В основі них лежить одне — досягнення вміння знімати із себе навантаження та розслаблюватися. Це можливо при цілеспрямованій роботі зі своїм тілом, поставою, диханням. В нашій школі у вас буде прекрасна можливість навчитися працювати зі своїм голосом та правильно його поставити.

Голос, поставлений за законами природи, відрізняється плавністю та співучістю, що залежить багато в чому від дихання, що стає непомітним та легким після необхідної практики. Постановкою голосу можна досягати максимальної сили, що здатна витримати сильні навантаження та звучати досить довго.

Постановка голосу важлива, як для чоловіків, так і для жінок. Наприклад, чоловічі голоси звучать трохи басовито, розкотисто, низько. Маючи підвищене проникнення, такі голоси чутно на набагато більшій відстані. Вони з набагато меншими зусиллями, і з більш високою ймовірністю досягають жіночих вух, чутливих до них. Тому жінки, як правило, несвідомо, схильні вибирати собі партнерів з більш низькими голосами. Поставлені жіночі голоси перестають бути поверхневим щебетанням, втрачають дзенькіт та вереск, що настільки несимпатичні для чоловіків, і стають грудними, глибокими, рівними. Такий голос магнітом до себе притягує чоловічу увагу.

Тому постановка голосу потрібна не тільки людям, чия професія вимагає гарного голосу, але й звичайній людині для поліпшення свого життя.

Інші статті: Курси розвитку мовлення в Києві, Курси риторики