ua ru

Вiдкритi тренiнги

Опануйте мистецтвом мовлення. Керуйте собою та аудиторією.

Навчиться отримувати задоволення від публічних виступів.

Формат навчання: група до 15 осіб. Групова робота особливо ефективна, коли необхідно навчитися «домовлятися» із хвилюванням. Заняття проходять вечорами чи по суботах.

Для кого: для тих, хто прагне розвивати впевненість у собі, навички спілкування, уміння презентувати, виступати.

Кому важливе керування настроєм та ставленням аудиторії. Якщо є бажання вміти керувати спілкуванням та переконувати.

6 ТРАВНЯ
Інга Філіпова
Інга Філіпова
тренер
Грамотно та зрозуміло висловлюй свої думки; говори чітко та виразно, без «звуків-» і «слів-» паразитів; ефективно використовуй міміку, жести та пози; роби будь-який виступ яскравим і цікавим; чітко пояснюй та переконуй; почувайся впевнено перед іншими; вдало імпровізуй.
Вартість:: 5000
Дата:: 6 ТРАВНЯ
Залучайте, утримуйте і керуйте увагою співрозмовника / аудиторії під час роботи онлайн Викликайте довіру і формуйте потрібне ставлення до себе і до того, про що говорите Використовуйте жести, міміку, мовлення для більшої виразності і переконливості Навчіться справлятися з хвилюванням і отримувати задоволення від виступів Мотивуйте, надихайте і пробуджуйте!
Вартiсть:: 7000
Дата:: 14 ТРАВНЯ
25 ТРАВНЯ
Ольга Габлюк
Ольга Габлюк
тренер
Використовуйте жести, рухи та мовлення для більшої переконливості та виразності. Керуйте своєю поведінкою під час спілкування. Створюйте необхідне враження про себе та про те, що говорите. Справляйтеся із хвилюванням та отримуйте задоволення від публічних виступів.
Спеціальна вартість діє до 17.05: 9500
Дата:: 25 ТРАВНЯ
Мета курсу – вільно, правильно та легко говорити українською! Завдяки вправам ви зможете вдосконалити рухомість мовленнєвого апарату та навчитися звуковим особливостям у мовленні. Практика з фразеологізмами та синонімами допоможе збагатити словниковий запас та зробити мовлення різнобарвним та яскравим.
Спеціальна ціна : 6000
Дата:: Червень